Menu cz / en / fr

Mám rád tYhle a mám zájem je podpořit

Jsme rádi, že nás podporujete přítomností na našich představeních, dílnách a dalších akcích a sledujete, co chystáme nového. Chceme Vám poskytnout také další možnost, jak nás podpořit nebo taky jak s námi přímo spolupracovat a podílet se například na výrobě rekvizit. Jak na to? Jednou z možností je finančně, přímo na projekt Medúza přes portál Darujme.cz, dále nepřímo, nakupováním v e-shopech přes Givt.cz. Nebo nás kontaktujte a domluvme se spolu na čemkoli jiném.

Spolupracovat na inscenaci Medúza

V roce 2018 jsme měli plné ruce práce (a ještě máme) s přípravou nové inscenace Medúza, na které se podílela celá řada institucí - městská část Praha 7, Nadace Život umělce, Ministerstvo kultury ČR, Hlavní město Praha a město Brno a jako koproducenti Studio ALTA a DW7.

Za tuto podporu jsme moc rádi, ale na mnoho věcí to stále nestačí. Díky finanční spolupráci s Vámi bychom mohli:
renovovat rekvizity po roce zkoušení
nakoupit nutné technické vybavení - světelnou techniku, taneční podlahu, které bychom si nemuseli půjčovat
adekvátně se odměnit všem spolupracovníkům.

Pojďte! Podílejte se s námi na nezbytných nákladech pro uvádění Medúzy, spolupracujte s námi, budeme za to vděční a budeme si to pamatovat! Podrobný popis projektu na Darujme.cz

 

Podpořit nákupem on-line díky Givt.cz

Nakupujete přes internet, například na obchodech Mall.cz, Zoot.cz, AliExpress.com, letenky na dovolenou přes Kiwi.com nebo jezdíte FlixBusem?
Z Vašeho nákupu může jít určité procento naší organizaci, díky servru Givt.cz. Vy nakoupíte, jak jste zvyklí, zaplatíte běžnou částku za zboží a e-shop přispěje třeba 1% z Vašeho nákupu na tYhle. Jednoduchý návod jak nakupovat přes Givt.cz.

 
Medúza po premiéře?